Kiel Kanalı geçiş ücretleri askıya alındı!

Alman Gemi Brokerleri Derneği’nin (German Shipbrokers Association) girişimleri ile Kiel Kanalı geçiş ücretleri 2021 yılının sonuna kadar askıya alındı.

İMEAK DTO tarafından yayınlanan yazıda Gemi Brokerleri ve Acenteleri Ulusal Birlikleri Federasyonu’ndan alınan 27.11.2020 tarihli e-posta mesajıyla Baltık Denizi’ne erişim için en güvenli ve düşük maliyetli yol olarak değerlendirilen Kiel Kanalı’ndan geçiş ücretlerinin askıya alındığının açıklandığı bildirildi.

Geçiş ücretleri 2021 sonuna akdar askıya alındı!

Yapılan açıklamada Alman Gemi Brokerleri Derneği (German Shipbrokers Association) tarafından yapılan girişimler neticesinde 2021 yılının sonuna kadar askıya alındığı ifade edildi. Ayrıca, alınan hijyen ve mesafe kuralları neticesinde Kiel Kanalı’nda COVID-19 vakasına rastlanmadığı belirtildi.

Check Also

Limanlarda elleçlenen konteyner ve yük miktarı yüzde 6,1 arttı!

Limanlarda elleçlenen konteyner ve yük miktarı ağustosta yüzde 6,1 arttı. Türkiye limanlarında ocak-ağustos döneminde elleçlenen …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]